Referencje

 • Philips

  Skierniewice, Pabianice

  Firma Philips należy do branży elektrotechnicznej, pierwsza realizacja na rzecz firmy miała miejsce w 1999 roku i zaowocowała współpracą trwającą dodnia dzisiejszego. Realizacja o wyjątkowym charakterze miała miejsce w zakładzie w Skierniewicach, gdzie około 50% podłoża było zniszczone i pierwotnie przeznaczone do usunięcia. Pulako opracowało autorskie technologie naprawcze, co było dla firmy znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a finalny efekt wyróżnia się jednorodną, znakomitą jakością.

 • Hochtief

  Poznań, C.H. Galeria Malta

  Galeria Malta w Poznaniu to największe centrum handlowo-rozrykowe w zachodniej Polsce. Powierzchnia handlowa - około 52 000 m.kw., powierzchnia całkowita - 153 000 m.kw. Galeria Malta będzie oddana do użytku w marcu 2009 roku.

 • Pilkington

  Kraków, Bydgoszcz, Białystok, Skierniewice, Szczecin, Brno

  Firma Pilkington należy do branży budowlanej. Zaoferowane jej rozwiązanie po pierwszym wdrożeniu (2000 r.) stało się standardem w kolejnych zakładach, a współpraca z firmą Pilkington przekroczyła granice Polski. W 2005 roku zostało zrealizowane zlecenie w Brnie (Czechy), w przyjętym, sprawdzonym standardzie. Współpraca trwa nadal, otwierając nowe perspektywy.

 • Philip Morris

  Kraków - cztery realizacje, Leżajsk

  Firma Philip Morris należy do branży tytoniowej i charakteryzuje się wyjątkowo wysokimi wymaganiami, którym Pulako sprostało z powodzeniem, co zaowocowało nawiązaniem perspektywicznej współpracy. Pierwsza realizacja miała miejsce w 1999 roku, natomiast ostatnia w roku 2005.