O firmie

Firma PULAKO rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku w Krakowie.

Od chwili założenia wykonujemy posadzki przemysłowe tzn. posadzki betonowe i posadzki żywiczne. Nasze dotychczasowe realizacje miały miejsce w zróżnicowanych typach obiektów: produkcyjnych, handlowych, sportowych, użyteczności publicznej oraz wielu innych.

Doświadczenie zdobyte w trakcie świadczenia usług dla znanych i wymagających klientów potwierdzają nasz profesjonalizm, terminowość oraz umiejętność sprostania trudnym wyzwaniom. Istotą działalności Pulako są posadzki oparte na żywicach epoksydowych, metakrylowych, poliuretanowych, jak również posadzki na bazie emulsji polimerowo-bitumicznych oraz posadzki betonowe z utwardzeniem powierzchniowym, polimerobetony.

W zakresie posadzek przemysłowych polecamy Państwu sprawdzone rozwiązania technologiczne znanych, cenionych producentów: SIKA, BASF, EUROSTEP oraz TIKURILLA. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi technologiami i systemami posadzkowymi, wyselekcjonowaliśmy na potrzeby oferty Pulako te produkty, które cechują się wysokimi parametrami technicznymi oraz korzystnymi cenami.

Solidnie wykonujemy impregnację, doszczelnienia i warstwy izolacyjne na bazie żywic np.: stropy, zbiorniki, oczyszczalnie itp. Przyjmując do realizacji posadzki z żywic proponujemy Państwu wykonanie kompleksowe, czyli posadzki betonowe z wykończeniem żywicznym. Wykonując aplikacje na starych podłogach betonowych przeprowadzamy ich ekspertyzy, na podstawie których opracowujemy technologie naprawcze, zapewniające skuteczność i trwałość odnowionej posadzki. Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem do realizacji naszych robót zgodnie z technologią i sztuką budowlaną.

W trakcie realizacji prac związanych z montażem posadzki żywicznej i posadzki betonowej, wszystkie zadania wykonujemy we własnym zakresie, nie korzystając z usług podwykonawców, co pozwala nam zachować kontrolę i najwyższą jakość na każdym etapie montażu. Wykonane posadzki obejmujemy gwarancją.

Od kilkunastu lat z powodzeniem prowadzimy działalność na rynku polskim oraz w sześciu innych krajach Unii Europejskiej. Do 2013 r. wykonaliśmy dla naszych klientów 1,5 miliona m2 posadzek przemysłowych. Średnie zatrudnienie w Pulako w ostatnich latach wynosi 80 osób.

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy,

Władysław Kowalówka

Właściciel firmy